Co nowego?

Nie jest tajemnicą, że gwiazda Annie Hall od dziesięcioleci jest ikoną mody, pokazując jej wyjątkowe wyczucie stylu od smokingów czerwonego dywanu po funky top hat. Teraz na swoim blogu z serii #OOTD prezentuje to samo uczucie eleganckiego dziwactwa na swojej stronie Instagram i kochamy każdą sekundę.

Niemniej Indie zobowiązały się do pracy nad izolacją Pakistanu od społeczności międzynarodowej w odpowiedzi na ten incydent. Podobnie jak Stany Zjednoczone, Indie oskarżyły Pakistan o zezwolenie grupom terrorystycznym na działanie na jego terytorium. W czwartek wieczorem Biały Dom potępił atak i wezwał Pakistan do zakończenia wsparcia dla takich grup jak Jaish-e-Mohammed. Na Twitterze indyjski polityk Arun Jaitley zobowiązał się uczyć sprawców „niezapomnianej lekcji ich haniebnego ataku”.

Karlie Kloss i Candice Swanepoel’s Hairstylist Harry Josh przelewa się na 6-calowy trend fryzur na wiosnę.

The Redwings (19-7, 5-2) pozostał produktywny, mimo że wszechstronny starszy Kendrick Tchoua był na ławce z powodu kłopotów. W rzeczywistości wiele ich najlepszych chwil przeciwko Marianowi przyszło bez Tchoui.

Być może moje ulubione użycie, uzupełnij partię obfitej „wiejskiej zupy” z marchewką, cebulą i selerem, z garścią suszonych kostek żytnich wrzuconych na kilka minut przed podaniem. Ułóż to rozdrobnionym parmezanem. Zamienia zupy w serdeczniejsze danie. Coś do ukrycia, kiedy następny wir polarny wtoczy się do miasta.

Przyłącz się do konwersacji

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *